Obchodní referent/ka

Ekoflam s.r.o. hledá zaměstnance na pozici Obchodní referent/ ka.

Lokalita: třída Osvobození 65, Broumov
Kontakt: Tomáš Hornych
E-mail: obchod@ekoflam.cz

Ekoflam s.r.o. hledá zaměstnance na pozici Obchodní referent/ka.

Náplň práce:
Do našeho malého týmu hledáme aktivní kolegu či kolegyni s rozumným tahem na branku a zvykem nenechat věci rozpracované. Máme pružné pracovní prostředí, rádi tě všechno naučíme a prvních pár měsíců ti budeme kdykoliv k dispozici.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s prodejem a komunikací.
  • V krátkém čase přehled o sortimentu. Zákazník potřebuje často poradit a něco doporučit.
  • Řešit vzniklé situace pozitivně, ve prospěch nás i našeho zákazníka.
  • Zodpovědnost, protože jen na takové kolegy se můžeme spolehnout.
  • Chtěli bychom, aby ses nebál(a) navrhnout něco nového, popřípadě to staré zlepšil(a) k lepšímu. Ceníme si všeho, co nám pomůže s prodejem zboží a služeb.
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Proaktivní přístup, samostatnost a asertivní komunikaci
  • Perfektní mluvený a písemný projev v českém jazyce
  • Zkušenost s prací na PC (MS Office atd.)
  • Týmového ducha
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí
  • Přátelský mladý kolektiv
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day
  • Nástupní mzda: od 28 000 Kč

Váš životopis a průvodní dopis prosím zasílejte na obchod@ekoflam.cz.