Vedoucí směny (m/ž) v supermarketu Lidl

Lidl Česká republika v.o.s. hledá zaměstnance na pozici vedoucí/ ho směny v supermarketu v Broumově.

Lokalita: Komenského 383, Broumov

Lidl Česká republika v.o.s. hledá zaměstnance na pozici vedoucí/ho směny v supermarketu v Broumově. Mzda po 3 letech 39 100 Kč.

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 280 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pracovní náplň

  • samostatná organizace činnosti směny (koordinace 5 až 12členného týmu)
  • provádění pravidelných kontrol činností směny a zodpovědnost za ekonomické výsledky daného dne
  • podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování
  • zodpovědnost za finanční hotovost a vyúčtování
  • vykonávání všech provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně
  • motivace a podpora týmu včetně poskytování průběžné zpětné vazby
  • zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel

Váš profil

  • ukončené SŠ/SOU vzdělání
  • zkušenost s vedením lidí výhodou
  • ochota pracovat o víkendech a svátcích
  • dobré organizační a komunikační dovednosti
  • silná orientace na zákazníka
  • fyzická zdatnost a elán do práce
  • umění řešit i složité a nenadálé situace

Nabízíme

  • práci na plný úvazek (40 h/týden)
  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy (nástupní mzda 36 100 Kč, po 1. roce 37 100 Kč, po 2. roce 38 100 Kč a po 3 letech 39 100 Kč)
  • zaplacenou každou odpracovanou minutu
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • propracovaný systém zapracování a další odborné vzdělávání
  • 25 + až 5 dní dovolené (za každý rok ve společnosti jeden den navíc až do celkové výše 30 dní za rok)
  • příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • příspěvek na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie

V případě zájmu se přihlaste ZDE.