Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

Nový web pro regionální pracovní inzerci

SRRB spouští nový web pro pracovní inzerci. Cílem je pomoci regionálnímu trhu práce.

Strategická rada regionu Broumovsko spustila k začátku roku 2021 nový web pro pracovní inzerci. Nový web je dostupný z dobře známé adresy prace.broumovsko.cz. Již nyní na něm najdete inzeráty řady místních firem a institucí. Naší ambicí bude, aby byl web užitečným pomocníkem pro místní obyvatele i firmy.

Na výše uvedené adrese je možné hledat pracovní nabídky a zadávat poptávky již více než 10 let. Původní web provozovaný Podnikatelským klubem Broumovska již ale funkčně a graficky zastaral a proto došlo k jeho nahrazení. Pro úspěšné zadaní inzerátu již není potřeba zadávat celou řadu detailů, elegantní grafika webu nyní kromě klasických počítačů bez problémů funguje na smartphonech a dalších zařízeních. Na novém portále je možné procházet pracovní inzeráty dle jednotlivých lokalit a nad mapou regionu.

Inzertní portál je k dispozici všem zájemcům z řad firem i jednotlivců. Pokud chcete na webu inzerovat, stačí se s podrobnostmi ozvat na e-mailovou adresu prace@broumovsko.cz nebo kontaktovat provozovatele webu pomocí formuláře dostupného na stránkách. Vaše inzerce bude obratem zveřejněna. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že web bude užitečný.