Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

SRRB na festivalu JobStart na Univerzitě Hradec Králové

Ve středu 27. 4. 2022 jsme se zúčastnili akce JobStart FESTIVAL na Univerzitě Hradec Králové. Zájemcům, kteří se u nás zastavili, jsme vysvětlovali co jsme zač, co děláme a proč to děláme - zejména tedy v oblasti práce a zaměstnanosti.


Současně jsme nabízeli aktuálně volná pracovní místa z našeho regionu vhodná pro studenty a absolventy VŠ - jmenovitě např. pracovní pozice, které nabízí Agentura pro rozvoj Broumovska, Broumovsko (Společnost pro destinační management Broumovska), MAS Broumovsko+, HOBRA - Školník s.r.o., HAUK s.r.o, PROMA REHA, s.r.o., Masarykova základní škola Broumov, Základní škola a Praktická škola, Broumov, Základní škola Hradební, Broumov, Základní škola a Mateřská škola Machov, Základní škola a mateřská škola Martínkovice a ZŠ a MŠ Suchý Důl.


Taktéž jsme se zúčastnili tomboly, do které jsme věnovali několik dárkových voucherů na prohlídky a akce v Klášter Broumov - Vzdělávací a kulturní centrum a poukazů na hodinu mentoringu, kterou povede Jan Školník. S výherci těchto voucherů a případně s dalšími zájemci se budeme těšit na viděnou u nás v Broumově!